MANAŽER V ELEKTROTECHNICE

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

Chcete se podílet na vývoji výrobního procesu a pracovat pro špičku ve svém oboru? Jste technicky zdatní, ovládáte angličtinu na komunikativní úrovni a máte praxi v oblasti elektro? Pak hledáme právě Vás! Stabilní společnost v Brně hledá pro řízení zakázek ve výrobě vhodného kandidáta na pozici: MANAŽER V ELEKTROTECHNICE (35 – 45 000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Koordinace a řízení oddělení elektrotechniků
  • Realizace nových zakázek, spolupráce s vývojem
  • Modernizace přístrojů a řešení výroby zařízení
  • Poskytování technické podpory zákazníkům
  • Vedení týmu konstruktérů, projektantů a programátorů
  • Evidence dat a pravidelné poskytování reportingu

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání v elektrotechnice
  • Praxe min. 3 let v oblasti elektro výroby
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Schopnost organizace práce, řídící schopnosti
  • Komunikativnost, samostatnost, kreativita
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Zázemí firmy s dlouholetou tradicí
  • 5 týdnů dovolené
  • Zkrácenou pracovní dobu na 7,5 hod.
  • Závodní stravování za zvýhodněnou cenu
  • Zavedený systém vzdělávání
  • Propracovaný systém firemních benefitů
  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu electro@acjobs.cz.