SPECIALISTA TESTOVÁNÍ – ELEKTRO

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Vystudoval jste SŠ/VŠ elektrotechnického zaměření? Ovládáte alespoň částečně anglický jazyk? Chcete pracovat v moderním a čistém prostředí? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Mezinárodní společnost hledá člena týmu na pozici: SPECIALISTA TESTOVÁNÍ – ELEKTRO

Pracovní náplň

  • Testování elektro části
  • Vyhodnocování a případné úpravy v SW
  • Administrativní práce – reporty
  • Komunikace s klienty v zahraničí
  • Účast na služebních cestách - dobrovolné

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ elektrotechnického zaměření
  • Anglický jazyk na úrovni B1
  • Zkušenosti na obdobné pozici - výhodou
  • Vyhlášku č. 50/1978 Sb.
  • Spolehlivost, zodpovědnost a pečlivost

Co nabízíme?

  • Proplácení přesčasů
  • Prostor pro kreativitu a kariérní posun
  • 5 týdnu dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování a penzijní pojištění
  • Místo výkonu práce – Praha