VÝVOJOVÝ ELEKTRO-INŽENÝR S AJ

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Jičín

Máte zkušenosti s vývojem elektro kondenzátorů? Víte, co znamená jalová energie v NN a VN sítích? Orientujete se v ISO normách a nemáte problém domluvit se v angličtině? Napište a získejte zaměstnání snů! Mezinárodní výrobní společnost, která se zabývá vývojem elektro hledá do svých řad novou posilu na pozici: VÝVOJOVÝ ELEKTRO-INŽENÝR S AJ

Pracovní náplň

  • Vývoj kondenzátorů a zodpovědnost za zavedení do sériové výroby
  • Spolupráce s laboratoří
  • Vzorkování pro zákazníky
  • Kontrola a zpracování protokolů ke vzorkům

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v oboru elektro - silnoproud
  • Komunikativní znalost angličtiny - podmínkou
  • Praxi na podobné pozici
  • Vyhlášku 50/78 Sb.

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Jazykové kurzy
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvky na penzijní či životní pojištění

  • Místo výkonu práce: okres Jičín

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.