ELEKTROINŽENÝR – ABSOLVENT S AJ

Neaktivní nabídka

22000 - 26000 Kč

mzdové ohodnocení

Jičín

Vystudovali jste VŠ se zaměřením na silnoproudou elektroniku? Chcete se podílet na vývoji nových projektů? Domluvíte se bez problémů anglicky a nevadí Vás cestování? Hledáme právě Vás! Mezinárodní výrobní společnost, sídlící v Královéhradeckém kraji, hledá do svého týmu posila na pozici: ELEKTROINŽENÝR – ABSOLVENT S AJ

Pracovní náplň

  • Vývoj NN kondenzátorů
  • Zavádění kondenzátorů do sériové výroby
  • Komunikace se zákazníky
  • Spolupodílení se na vývojových projektech
  • Služební cesty do zahraničí

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v oboru elektro
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Orientaci v MS Office aplikacích
  • Vyhlášku 50/78 Sb.
  • Samostatnost, flexibilitu, pečlivost a proaktivní přístup

Co nabízíme?

  • Možnost se profesně posunout
  • 5 týdnů dovolené
  • Jazykové kurzy
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvky na penzijní či životní pojištění

  • Místo výkonu práce: okres Jičín