VEDOUCÍ TECHNOLOGIE

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Kraj Vysočina

Máte technické vzdělání, orientujete se ve strojírenských technologiích a je Vám blízká tvorba technologických postupů? Máte zkušenosti s vedením lidí a hledáte novou profesní výzvu? Láká Vás práce na pozici VEDOUCÍHO TECHNOLOGIE na Vysočině? Pak nám zašlete svůj životopis! Úspěšná výrobní společnost hledá do svého týmu vhodné kandidáty na pozici: VEDOUCÍ TECHNOLOGIE (40-60.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • zavádění nových technologií do výroby
  • vedení, hodnocení a motivace 7 podřízených
  • tvorba a zlepšování technologických postupů
  • odstraňování nedostatků ve výrobním procesu
  • podílení se na zavádění nástrojů štíhlé výroby

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání technického zaměření
  • praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • zkušenosti s vedením lidí podmínkou
  • dobrou orientaci ve výrobních technologiích
  • samostatnost, inovativní myšlení

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní výrobní společnosti
  • odborné vzdělávání, možnost profesního růstu
  • příspěvek na stravování a penzijní připojištění
  • týden dovolené navíc, firemní akce
  • místo výkonu práce: Vysočina

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.