VEDOUCÍ SMĚNY

Neaktivní nabídka

28000 - 33000 Kč

Máte praxi s vedením týmu? Vyznáte se ve výrobním plánu a máte technické myšlení? Jste zkušený v práci s kovy a kontrole výrobku? Umíte dodržet plán a jste flexibilní? Hledáte práci na pozici VEDOUCÍ SMĚNY na Vysočině? Pak už neváhejte a zašlete mi Váš životopis! Stabilní společnost s tradicí hledá do svého týmu nového kolegu na pozici: VEDOUCÍ SMĚNY (28-33.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Vedení týmu a školení zaměstnanců
  • Dodržování termínů a plnění výrobního plánu
  • Zodpovědnost za efektivní využití strojů
  • Spolupráce s nástrojárnou a údržbou
  • Kontrola kvality výrobků
  • Dohled nad údržbou ve výrobě

Co požadujeme?

  • SOU strojírenské
  • Praxi s vedením lidí podmínkou
  • Znalost strojírenských technologií
  • Technické myšlení, organizační schopnosti
  • Flexibilitu a samostatnost

Co nabízíme?

  • Zaměstnání ve stabilní společnosti
  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Týden dovolené navíc
  • Možnost odborného vzdělávání
  • Nástup ihned

  • Místo výkonu práce: Vysočina