TECHNICKO - OBCHODNÍ PODPORA

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

Jste technicky zdatný a nevadí Vám cestování? Baví Vás komunikovat se zákazníky, ale rád si také občas obléknete montérky? Pak by Vás mohla zajímat pozice pro společnost působící ve strojírenství a zakázkové výrobě: TECHNICKO - OBCHODNÍ PODPORA (cca 30 000,- Kč)

Pracovní náplň

  • navrhování technických řešení
  • rozvíjení vztahů se stávajícími zákazníky
  • občasná montáž zařízení u zákazníka
  • administrativa (objednávky, nabídky, plány)
  • průzkumy trhů a sledování konkurence
  • kooperace s ostatními odděleními

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání (technického zaměření výhodou)
  • technické znalosti
  • zkušenosti s jednáním se zákazníky
  • komunikační dovednosti
  • řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • férové mzdové ohodnocení
  • týden dovolené navíc
  • služební automobil i k soukromým účelům
  • mobilní telefon, notebook
  • příspěvky na stravování
  • školení, jazykové kurzy
  • místo výkonu práce: Vysočina