ANALYTIK / LOGISTIK

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

Chcete pracovat v mezinárodní společnosti v oblasti IT? Baví Vás práce s daty a máte zkušenosti v oblasti logistiky nebo Supply Chain Managamentu? Chcete každý den komunikovat v anglickém jazyce? Pak je tato pozice právě pro Vás! Mezinárodní společnost hledá do svého rozšiřujícího se týmu posilu na pozici: ANALYTIK / LOGISTIK (od 30.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Komunikace s dodavateli mezi zeměmi CEE
  • Zpracování a vyhodnocení dat z celého regionu
  • Kooperace při plánování zásob
  • Hodnocení výkonu a kvality služeb jednotlivých poskytovatelů
  • Pravidelný reporting a forecasting

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání
  • Praxi na obdobné pozici min. 2 roky
  • Pokročilou znalost anglického jazyka
  • Vynikající znalost práce v Excelu
  • Analytické myšlení a schopnost plánovat

Co nabízíme?

  • 23 dnů dovolené, sick days
  • Stravenky
  • Flexibilní začátek pracovní doby
  • Půlroční bonusy
  • Místo výkonu práce: Brno