MANAŽER PROJEKTOVÉHO ODDĚLENÍ S AJ

Neaktivní nabídka

70000 - 90000 Kč

Jste přirozený vůdce? Nebojíte se přijmout zodpovědnost za celé projektové oddělení? Máte zkušenosti v zakázkové strojírenské výrobě? Mluvíte plynule anglicky a nemáte problém vést jednání? Už nepotřebuji nikoho jiného! Mezinárodní výrobní společnost, která sídlí v Pardubickém kraji, hledá do svého závodu posilu na pozici: MANAŽER PROJEKTOVÉHO ODDĚLENÍ S AJ

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za tým projektových manažerů
  • Spolupráce s dalšími odděleními
  • Komunikace se zákazníky
  • Dohled nad návrhy projektových řešení
  • Pravidelné prezentování výsledků

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání – ideálně strojní
  • Min. 2 roky praxe na podobné pozici ve vedení projektů
  • Komunikativní znalost angličtiny (denní komunikace se zahraničím)
  • Zkušenosti s vedením podřízených
  • Samostatnost, loajálnost, flexibilitu

Co nabízíme?

  • Zázemí silné stabilní společnosti
  • Pružnou pracovní dobu
  • Automobil i k soukromým účelům
  • Příspěvky na sport a relaxaci
  • Moderní prostředí

  • Místo výkonu práce: okres Ústí nad Orlicí

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.