VEDOUCÍ PROJEKTŮ

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Jste zkušený/á v oblasti projektového řízení? Hledáte zajímavou pracovní příležitost v české výrobní společnosti? Chcete aktivně využívat anglický jazyk? Pak nám neváhejte zaslat Váš životopis ještě dnes! Společnost působící v oblasti výroby elektro zařízení obsazuje pozici: KOORDINÁTOR PROJEKTŮ

Pracovní náplň

  • Vedení a koordinace projektů - zabezpečovací technika, automatizace
  • Dodržování rozpočtu
  • Vyjednávání a komunikace se zákazníky
  • Vedení menšího týmu lidí
  • Zodpovědnost za konečné předání projektu
  • Administrativa

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Praktické zkušenosti s projektovým řízení alespoň 2 roky
  • Angličtinu na komunikativní úrovni - PODMÍNKOU, Polštinu - výhodou
  • Zkušenosti s vedením projektů z výrobní společnosti
  • Schopnost koordinovat menší tým lidí
  • Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Aktivní přístup, schopnost učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Mobilní telefon a notebook
  • Týden dovolené navíc
  • Přístup k moderním technologiím
  • Účast na mezinárodních projektech
  • Firemní akce a školení

  • Místo výkonu práce: okres Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.