OBCHODNÍK V IT

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

Máte zkušenosti s prodejem a považujete se za rozeného obchodníka? IT technologie pro Vás nejsou cizí? Jste komunikativní, samostatná osobnost, která ví, jak dosáhnout úspěchu? Pak neváhejte ani vteřinku a zašlete nám svůj životopis! Mezinárodní společnost, působící v IT softwarových řešeních pro oblast zdravotnictví, hledá do svých řad nového kolegu na pozici: OBCHODNÍK V IT (30.000,- Kč + var. složka)

Pracovní náplň

  • Prodej softwarových řešení ve zdravotnictví
  • Vyhledávání nových příležitostí na trhu
  • Aktivní komunikace se zákazníky a vyjednání obchodních podmínek
  • Udržování vztahů se stávajícími klienty
  • Zodpovědnost za plnění obchodních plánů
  • Komunikace s nemocnicemi a doktory

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Anglický jazyk - mírně pokročilá znalost (výhodou)
  • Zkušenosti s prodejem IT technologií
  • Výborné komunikační, vyjednávací a prezentační dovednosti
  • Orientaci na zákazníka, pozitivní přístup
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • Prostor pro iniciativu, kariérní růst
  • Dobré platové ohodnocení a bonusové složky mzdy
  • Zajímavé obchodní příležitosti
  • Prémie z prodejů
  • 13. mzdu
  • Služební automobil
  • Vzdělávací programy a jazykové kurzy
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • Místo výkonu práce: Praha + Střední Čechy

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.