TECHNICKÝ PROJEKTANT VE STAVEBNICTVÍ

Máte zkušenosti ve stavebnictví a ovládáte software AutoCAD? Máte technické vzdělání a nevadí Vám cestování k zákazníkům? Ovládáte technickou dokumentaci a jste týmový hráč? Hledáte práci na pozici TECHNICKÝ PROJEKTANT VE STAVEBNICTVÍ na Znojemsku? Pokud je Vaše odpověď ano, tak už neváhejte a zašlete nám Váš životopis! Úspěšná česká společnost hledá do svého týmu kandidáta na pozici: TECHNICKÝ PROJEKTANT VE STAVEBNICTVÍ

Pracovní náplň

  • Vypracovávání dokumentace a zaměřování staveb
  • Práce v softwaru AutoCAD
  • Řešení detailů k projektům
  • Komunikace napříč celou firmou
  • Jednání se zákazníky

Co požadujeme?

  • SŠ technického zaměření
  • Zkušenosti ve stavebnictví
  • Praxi se softwarem AutoCAD
  • Znalost německého jazyka výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B – ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • Zázemí společnosti s tradicí
  • Možnost vzdělávání
  • Příspěvek na stravování
  • Bonusy na dovolenou
  • Místo výkonu práce: Znojemsko