MANAŽER NÁKUPU

Neaktivní nabídka

50000 - 70000 Kč

Hledáte pozici Manažera nákupu a máte praxi z této pozice z výrobní společnosti pro automotive? Chcete využívat angličtinu na denní bázi. Pošlete nám Váš životopis!!!

Pracovní náplň

  • Správa nákupních aktivit a dodavatelů
  • Plánování, procesy a nastavení kritérií pro výběr dodavatelů
  • Řešené problémů a podpora pro poptávky zákazníků
  • Analýzy, efektivita, nápravná opatření
  • Reporting vedení společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru, logistiky, managementu
  • 3-5 let praxe ve vedení nákupu
  • Anglický jazyk - středně pokročilý (denní komunikace s vedením společnosti a dodavateli)
  • Zkušenosti s vedením lidí
  • Znalost procesů kvality
  • LEAN

Co nabízíme?

  • Dobré finanční ohodnocení
  • Možnost vzdělávání a profesního růstu
  • Závodní stravování a příspěvky na dovolenou
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Lokalitu: okres Chomutov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.