VEDOUCÍ CHEMICKÉ LABORATOŘE

mzdové ohodnocení

Kraj Vysočina

Máte vysokoškolské vzdělání chemicko-technologického směru? Hledáte zajímavou pracovní příležitost v laboratoři potravinářské společnosti? Troufnete si vést tým pracovníků a zodpovídat za ně? V tom případě neváhejte a napište nám! Úspěšná česká potravinářská společnost hledá do svých řad posilu na pozici: VEDOUCÍ CHEMICKÉ LABORATOŘE

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za chod laboratoře
  • vedení malého týmu pracovníků
  • vyhodnocování výsledků analýz
  • práce s chromatografem

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání chemicko-technologického směru
  • znalost laboratorního prostředí PODMÍNKOU
  • znalost anglického jazyka na mírně pokročilé úrovni
  • zodpovědnost, samostatnost a vůdčí schopnosti

Co nabízíme?

  • stát se součástí týmu významné společnosti
  • flexibilní pracovní dobu
  • finanční ohodnocení odpovídající zkušenostem
  • stravenky; odborné a jazykové kurzy

  • místo pracoviště: kraj Vysočina