REFERENT ZAHRANIČNÍHO OBCHODU

Neaktivní nabídka

25000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hovoříte anglicky a baví Vás komunikovat se zákazníky? Rádi byste se rozvíjeli v obchodním oddělení moderní nadnároní společnosti? Zaujala Vás pozice REFERENT ZAHRANIČNÍHO OBCHODU v Brně? Potom neváhejte zaslat svůj životopis právě teď! Česká výrobní společnost hledá nového člena týmu na pozici: REFERENT ZAHRANIČNÍHO OBCHODU (25.-32.000,-Kč)

Pracovní náplň

  • Denní komunikace se zahraničními pobočkami
  • Vyřizování požadavků od zákazníků
  • Zpracovávání objednávek, fakturace
  • Koordinace přepravy zboží
  • Spolupráce s oddělením logistiky, výrobou a manažerem exportu
  • Práce v interním informačním systému

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání (ideálně ekonomického směru)
  • Pokročilou znalost anglického jazyka
  • Znalost německého nebo ruského jazyka výhodou
  • Praxi v oblasti obchodu/logistiky/administrativy
  • Znalost práce na PC
  • Samostatnost, dobré komunikační schopnosti

Co nabízíme?

  • Zázemí stále se rozvíjející společnosti
  • Přátelský kolektiv ochotný kdykoli poradit
  • Fixní mzdu + osobní ohodnocení
  • Třináctý a čtrnáctý plat
  • Stravenky
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Místo výkonu práce: Brno
  • Nástup ideálně od ledna 2017

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.