SPECIALISTA VÝŽIVY HOSPODÁŘSKÝCH ZVÍŘAT

Máte vzdělání zaměřené na výživu hospodářských zvířat a hledáte atraktivní pracovní uplatnění? Jste komunikativní týmoví hráči s analytickým myšlením? Chcete být součástí týmu odborníků, kteří svou práci dělají opravdu dobře? Ano? Na nic tedy nečekejte a napište nám! Prosperující česká obchodně-výrobní společnost působící v oblasti zemědělství nyní rozšiřuje svůj tým a hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: SPECIALISTA VÝŽIVY HOSPODÁŘSKÝCH ZVÍŘAT

Pracovní náplň

  • tvorba sítě zákazníků v regionu Vysočina
  • poskytování odborného poradenství zákazníkům
  • zodpovědnost za plnění stanovených obchodních cílů
  • přehled o konkurenci a stavu na trhu
  • aktivní spolupráce na rozvoji produktů a služeb

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti výživy hospodářských zvířat
  • zkušenosti z živočišné výroby VÝHODOU
  • obchodního ducha a příjemné vystupování
  • analytické schopnosti a aktivní přístup k práci
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Co nabízíme?

  • perspektivní uplatnění v oblasti zemědělství
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • flexibilní pracovní dobu
  • služební vůz i pro soukromé účely
  • prostor pro další vzdělávání se
  • místo pracoviště: kraj Vysočina

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz.