FRONTEND DEVELOPER

Neaktivní nabídka

35000 - 75000 Kč

Rozviň svůj potenciál u japonské společnosti Konica Minolta. Tvým bojovým uměním budou HTML5 a CSS doplněné o JavaScript chvaty. Tvou misí bude user friendly webový frontend. Tvou zbraní nebude meč, ale Angular 2.0. Tvou disciplínou bude agilní vývoj. Tvým zenem bude posun věcí vpřed. Tvým nepřítelem budou tvé vlastní limity. Co dostaneš od nás? Není podstatné, že dostaneš 5 týdnů dovolené, 2 dny sick days, jazykové kurzy, mobil, notebook a kurzy, na které si ukážeš. Tyhle benefity jsou jasná věc. My ti nabízíme mnohem víc:

  • možnost být u vývoje zbrusu nové platformy, která již velmi brzy změní fungování moderních pracovišť po celém světě
  • vstupenku do jiného světa - Business Innovation Centra japonské společnosti Konica Minolta
  • silné slovo v týmu vyvolených samurajů
  • příležitost tvořit projekty, se kterými můžeš růst a rozvíjet se
Co chceme my od tebe?
  • odpovědi na otázky vyžadující silnou logiku a neotřelé uvažování
  • tvoji kreativitu, díky které nalezneme řešení i na ty nejsložitější problémy
  • zapojení do agilního týmu
  • nenasytnou chuť se neustále sebevzdělávat a rozvíjet
  • zároveň však klidnou mysl, odvahu, čest a zodpovědnost

Pracovní náplň

    Co požadujeme?

      Co nabízíme?

        Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.