JUNIOR OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Neaktivní nabídka

20000 - 30000 Kč

Máte obchodního ducha, kterého byste rádi využili při aktivním telefonickém oslovování potenciálních zákazníků? Jste tělem i duší obchodník, který rád prezentuje kvalitní služby své společnosti? Máte nápady na další možnosti jak oslovit zákazníky a chcete se podílet na důležitých zakázkách? Pak je tato pozice přímo pro Vás!!! Globální logistická společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: JUNIOR OBCHODNÍ ZÁSTUPCE (20.000,- Kč + var. složka)

Pracovní náplň

  • aktivní oslovování potenciálních zákazníků (vlastní databáze)
  • prezentace vybraných produktů a služeb
  • zjišťování spokojenosti se službami od stávajících zákazníků
  • vkládání informací do interní databáze
  • spolupráce na významných zakázkách
  • průzkum trhu
  • návrhy na další možné cesty jak oslovit zákazníky
  • tvorba reportů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • nadšení pro oblast prodeje, tah na branku
  • zkušenosti v prodeji a komunikaci po telefonu výhodou
  • MS Office - uživatelskou znalost
  • anglický jazyk - základní znalost
  • prodejní dovednosti, komunikativnost, obchodní myšlení, reprezentativní vystupování

Co nabízíme?

  • práci v mladém týmu v mezinárodní společnosti
  • možnost dalšího kariérního růstu
  • fixní plat + provize z prodeje
  • 25 dnů dovolené
  • sick days
  • stravenky
  • vzdělávací programy a školení
  • příspěvky na sport, dopravu, ubytování a dovolenou
  • slevy na produkty firmy
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Rudná u Prahy

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.