ŠANCE PRO ABSOLVENTY - AUTOMECHANIK

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

Jste čerstvým absolventem a chcete získat praxi v oboru? Nebojíte se práce a rádi byste pracovali v příjemném kolektivu? Tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Do autorizovaného servisu osobních vozů v Brně hledáme šikovné kandidáty na pozici: AUTOMECHANIK (25 - 30.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Údržba a servis osobních automobilů
  • Výměna oleje, brzd, tlumičů, výfuků
  • Zhodnocení opotřebení částí vozidel a jejich případné opravy
  • Diagnostika poruch

Co požadujeme?

  • Ukončení SOU/SŠ obor Automechanik
  • Zájem o oblast automobilů
  • Alespoň krátkou praxi v rámci školy
  • Samostatnost, ochotu učit se novým věcem
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní společnosti a motivující finanční ohodnocení
  • Profesionální zaškolení
  • Podporu při zapracování
  • Stravenky
  • Profesní růst
  • Dlouhodobou spolupráci

  • Místo pracoviště: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.