FRÉZAŘ NA 5OSÉ FRÉZCE

Neaktivní nabídka

21000 - 28000 Kč

Máte zkušenosti s obsluhou CNC frézky (3osé, 5osé) a hledáte práci ve stabilní firmě, která kromě základní mzdy může nabídnout širokou škálu dalších benefitů, jako například hrazení nákladů na dopravu? Společnost dlouhodobě oceňována zaměstnanci (i zákazníky) jako jedna z nejlepších v regionu, hledá odborníka na pozici: FRÉZAŘ NA 5OSÉ FRÉZCE (+/- 27 000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zpracování kovových materiálů dle technické dokumentace
  • Obsluha a údržba CNC stroje – frézky
  • Řešení technických závad a zefektivňování výroby
  • Práce v nepřetržitém provoze (12hodinnové směny)

Co požadujeme?

  • Vzdělání v oboru strojírenství (SOU, SŠ)
  • Praxi na obdobné pozici – práce s frézkou, soustruhem
  • Loajálnost a aktivní přístup k práci
  • Orientaci v technické dokumentaci

Co nabízíme?

  • K fixní mzdě věrnostní a výkonové bonusy
  • Příspěvky na dopravu
  • Příspěvek na penzijní pojištění či životní pojištění
  • Závodní stravování + stravenky
  • Další individuálně nastavené benefity
  • Vítáme uchazeče především z okresů Přerov, Nový Jičín a Vsetín, případně Olomouc a Opava