SENIOR SAP ADMINISTRÁTOR

Neaktivní nabídka

50000 - 80000 Kč

Máte zkušenosti s administrací systému SAP? Komunikace v anglickém jazyce pro Vás není problém? Láká Vás práce na mezinárodním projektu? Stabilní firma, která se zabývá výrobou produktů do automobilového průmyslu, právě hledá do svého týmu SAP administrátora. Senior SAP Administrátor

Pracovní náplň

  • administrace a optimalizace SAP systému
  • support a školení koncových uživatelů
  • komunikace se zákazníky
  • vedení samostatných projektů

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ zaměřeno na IT
  • zkušenosti s administrací systému SAP
  • schopnost týmové práce
  • anglický jazyk na komunikační úrovni

Co nabízíme?

  • odborná školená a jazykové kurzy
  • možnost home office
  • firemní akce zaměřené na rodinu (Mikuláš, Den dětí, letní grilování)
  • zmrzlina a nealkoholické nápoje v létě a ovoce v zimě

  • Lokalita: Jihomoravský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.