ASISTENT/KA NÁKUPU S NJ

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Máte praxi v oblasti nákupu nebo logistiky ve výrobní společnosti? Jste organizačně schopní a dokážete plynule hovořit německy? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní výrobní společnost z Břeclavska hledá do svých řad nové spolupracovníky na pozici: ASISTENT/KA NÁKUPU S NJ (25-30.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Nákup komponent pro výrobu
  • Každodenní komunikace se zahraničními dodavateli v německém jazyce
  • Kontrola materiálu a vyřizování reklamací
  • Spolupráce s ostatními odděleními
  • Zadávání dat do systému, podávání hlášení Intrastat

Co požadujeme?

  • Alespoň středoškolské vzdělání
  • Praxi ve výrobní společnosti (min. 1 rok)
  • Výbornou znalost německého jazyka (znalost anglického jazyka velkou výhodou)
  • Pokročilou znalost práce na PC (MS Office, SAP)
  • Aktivní přístup a výborné komunikační schopnosti

Co nabízíme?

  • Zázemí silné nadnárodní společnosti
  • Týden dovolené navíc
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Místo výkonu práce: Břeclavsko/Mikulovsko