PROJEKTOVÝ MANAŽER - ELEKTRO

Jste člověk s technickým vzdělání? Máte zkušenost s vedením projektů a lidí? Hledáte práci, kde se nebudete nudit a setkáte se unikátními projekty zaměřené do oblasti vývoje? ANO? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Úspěšná zahraniční společnosti, jednička v oblasti vývoje hledá schopného kandidáta na pozici PROJEKTOVÝ MANAŽER - ELEKTRO

Pracovní náplň

  • Koordinace projektového týmu
  • Dohlížení na průběh samotného projektu (finance, kvalita, časový harmonogram)
  • Počítání předběžných kalkulací
  • Spolupráce s vývojovým oddělením
  • Reporting
  • Aktivní komunikace v anglickém jazyce a kolegy ze zahraniční pobočky

Co požadujeme?

  • Prokazatelné zkušenosti v oblasti projektového řízení – ideálně 2 roky
  • VŠ technického směru – preferujeme obor Elektrotechnika, Automobilová elektronika
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni – denní využití
  • Samostatné a analytické myšlení
  • Zkušenosti s vedením lidí
  • Flexibilitu
  • Řidičský průkaz sk. B – ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • Práci na zajímavých projektech
  • Propracovaný systém zaškolení
  • Jazykové kurzy a také denní využití jazyků v praxi
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvky na stravování a další zajímavé benefity

  • Lokalita: Praha