KOORDINÁTOR ZAKÁZEK – ELEKTRO

Neaktivní nabídka

27000 - 35000 Kč

Máte vystudovanou elektrotechniku a rádi komunikujete s lidmi? Chce vést vlastní zakázky a koordinovat práce projektantů a servisních techniků na Vašich zakázkách? Máte povědomí o průmyslových komunikacích nebo počítačových sítích a chcete tyto znalosti rozšiřovat? Pokud jsou Vaše odpovědi „ano“, reagujte ještě dnes! Česká a velmi úspěšná elektrotechnická společnost hledá kolegu na pozici: KOORDINÁTOR ZAKÁZEK – ELEKTRO (27 – 35 000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Velmi podrobné zaškolení na pozici
  • Spolupráce s všemi ostatními kolegy (projekce, servis)
  • Komunikace s centrálou při řešení technických problémů
  • Návrh a zpracovávání zakázek – investice, servis
  • Koordinace projekce a servisu u daných zakázek
  • Neustále se učení novým věcem

Co požadujeme?

  • VŠ v oboru elektro nebo IT
  • Práci v programu AutoCAD výhodou
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni výhodou
  • Vyhlášku 50 min. §5 podmínkou
  • Velmi dobré komunikativní dovednosti
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Ochotu učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • Práci ve stabilní a úspěšné elektrotechnické společnosti
  • Finanční odměny
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Jazykové a odborné kurzy
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Místo práce: Třebíčsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu electro@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu electro@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.
Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky.
Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním obchodních sdělení dle § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centre a zapůjčování THP pracovníků.
Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.