TECHNIK KVALITY DODAVATELŮ/AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

Získali jste za svou profesní kariéru zkušenosti na úseku kvality ve výrobní společnosti? Domluvíte se anglickým jazykem a chcete působit v mezinárodní společnosti, kde budete mít možnost dalšího profesního a kariérního růstu? Pak hledáme právě Vás!! Mezinárodní společnost, se silným postavením na trhu, hledá do svého týmu kandidáta na pozici: TECHNIK KVALITY DODAVATELŮ/AUTOMOTIVE

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za oblast dodavatelské kvality
  • aktivní jednání se zahraničními a českými dodavateli
  • aktivní řešení případných reklamací – tvorba nápravných opatření
  • aktivní účast při auditech u dodavatelů – tvorba výstupních zpráv
  • podávání návrhů na zlepšování procesů kvality, práce v SAP

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření (jakost, strojírenství)
  • praxe na obdobné pozici v automotive
  • středně pokročilá znalost Anglického jazyka
  • znalost nástrojů kvality, ISO norem v automotive
  • organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost

Co nabízíme?

  • zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • příspěvek na ŽP, PP, stravování, dojíždění
  • bonusy dle pracovních výsledků
  • možnost dalšího vzdělávání – jazykového i odborného
  • možnost nástupu IHNED, možnost UBYTOVÁNÍ!!

  • Místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj