TECHNIK NÁSTROJARNY

Neaktivní nabídka

24000 - 32000 Kč

Máte praxi na pozici nástrojař? Hledáte zaměstnání na pozici TECHNIK NÁSTROJÁRNY nedaleko Brna? Rád byste měl stabilní zaměstnání a jste zvyklý pracovat ve směnném provoze? Máte zkušenost s údržbou lisu a seřizováním stroje? Pokud ano, tak neváhejte a zašlete mi Váš životopis! Zahraniční společnost hledá kandidáty na pozici: TECHNIK NÁSTROJARNY (24-32.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Seřizování a oprava lisu
  • Kontrola a údržba zařízení
  • Práce s kovy a úprava nástrojů
  • Broušení, svařování
  • Ochota práce ve dvousměnném provozu

Co požadujeme?

  • SOU v oboru nástrojař/obráběč kovů
  • Praxi se seřizováním a opravou strojů
  • Průkaz na vysokozdvižný vozík výhodou
  • Manuální zručnost
  • Práci ve směnném provozu

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní firmy
  • Dny dovolené navíc
  • Závodní stravování
  • Firemní akce
  • Praní pracovních oděvů

  • Místo výkonu práce: 30 km od Brna

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.