HR Manager

Neaktivní nabídka

od 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte rádi nové výzvy a chuť se s nimi prát? Jste zkušení v náboru nových zaměstnanců a prací se stávajícími? Pracovali jste na vedoucí pozici v personálním oddělení nebo jako samostatný personalista? Nemeškejte a pošlete nám Váš životopis! Mezinárodní výrobní společnost hledá vhodného kandidáta na pozici: HR MANAGER

Pracovní náplň

  • Vedení kompletní personální agendy -všechny procesy probíhající v HR
  • Nábor nových zaměstnanců a práce s personálními agenturními
  • Nastavení systému vzdělávání a jeho správa
  • Zastoupení společnosti při komunikaci s orgány státní správy
  • Zajišťování externí spolupráce s lékaři, techniky BOZP a PO
  • Spolupráce s výrobním oddělením při plánování počtu zaměstnanců

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání – ideálně humanitního směru
  • Minimálně 3 roky praxe na obdobné pozici, výhodou výrobní firma
  • Anglický jazyk nebo německý jazyk na pokročilé, komunikativní úrovni - nutnost pro komunikaci se zahraničním managementem
  • Znalost zákoníku práce a orientaci v problematice mezd
  • Zkušenosti s náborem nových zaměstnanců
  • Organizační dovednosti na vysoké úrovni
  • Komunikační a vyjednávací schopnosti, loajalitu

Co nabízíme?

  • Moderní pracovní prostředí v úspěšné společnosti
  • jazykové kurzy
  • Dovolená nad rámec zákona
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • 13. plat a příspěvek na penzijní pojištění
  • Příspěvek na stravování v areálu firmy

  • Místo výkonu práce: Brno

  • V případě Vašeho zájmu nám zašlete Váš životopis v ČJ a AJ ve formátu Word

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu finance@acjobs.cz.