BUSINESS CONSULTANT PRO INTERFACE ŘEŠENÍ

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenosti s integrací mezi systémy? Zajímají Vás vnitrofiremní procesy? Láká Vás mezinárodní pracovní prostředí a cestování do zahraničí? Mluvíte dobře anglicky? Pak hledáme právě Vás! BUSINESS CONSULTANT PRO INTERFACE ŘEŠENÍ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Spolupráce na projektech systémové integrace CRM a ERP řešení
  • Analýza a návrh změn v systému CRM pro interní servisní organizaci
  • Konzultace procesů zejména v rámci ITIL framework
  • Cestování za interními zákazníky do zahraničí dle plánovaných projektů
  • Reporting

Co požadujeme?

  • IT nebo ekonomické vzdělání
  • Zkušenosti s projekty zajišťujícími systémovou integraci
  • Pokročilá znalost angličtiny (každodenní užití)
  • Komunikativnost a ochota cestovat
  • Všeobecné znalosti IT a IT organizace
  • Znalost CRM systému výhodou
  • Znalost ITIL v3 alespoň na úrovni foundation výhodou

Co nabízíme?

  • Mobilní telefon, notebook
  • Zázemí úspěšné nadnárodní společnosti
  • Osobní rozvoj a kariérní růst
  • Set zaměstnaneckých benefitů
  • Mladý a dynamický kolektiv
  • Flexibilní pracovní dobu

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.