OPERÁTOR LISU

Neaktivní nabídka

21000 - 26000 Kč

Hledáte novou práci v Jihomoravském kraji? Máte technické vzdělání a zkušenosti v oblasti kovovýroby? Jste ochotný pracovat v nepřetržitém provozu a myslíte, že pracovat jako OPERÁTOR LISU by bylo to pravé pro Vás? Neváhejte a zašlete nám Váš životopis! Výrobní společnosti působící v oblasti zpracování kovů hledá nového kolegu na pozici: OPERÁTOR LISU (21-26.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • práce v oblasti zpracování kovů
  • obsluha lisovacího stroje
  • dodržování pracovních postupů
  • základní kontrola výrobků
  • práce v nepřetržitém provozu

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ technického zaměření
  • praxi na obdobné pozici (podmínkou)
  • zkušenosti s výrobou či zpracováním kovů
  • samostatnost, technickou zdatnost
  • ochotu pracovat na směny

Co nabízíme?

  • stabilní práci v moderní firmě
  • dovolenou navíc a finanční odměny
  • zajištění závodního stravování
  • praní pracovních oděvů
  • odměny k pracovním i životním jubileům
  • místo výkonu práce: Jihomoravský kraj