KAM - AUTOMOTIVE - VYSOČINA

Neaktivní nabídka

40000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Máte zkušenosti v automotive segmentu, domluvíte se anglicky a rádi cestujete? Pak je tato pozice přesně pro Vás!! Výrobní automotive společnost hledá posilu na pozici: KAM - AUTOMOTIVE - VYSOČINA (od 40 000,- Kč)

Pracovní náplň

  • komunikace s klíčovými zákazníky v jejich lokalitě
  • koordinace obchodního procesu
  • identifikace možných obchodních příležitostí
  • kooperace v rámci týmu
  • sledování konkurence s trendů na trhu
  • služební cesty k zákazníkům
  • práce s interním systémem, reporting

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • zkušenosti s obchodní činností v automotive
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • ochotu cestovat (Evropa)
  • řidičský průkaz sk. B
  • vynikající organizační, lidské a prodejní schopnosti
  • schopnost rychle řešit problémy, sebemotivaci

Co nabízíme?

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • nestereotypní práci
  • možnost profesního růstu
  • mobilní telefon, notebook
  • závodní stravování
  • penzijní připojištění
  • školení, jazykové kurzy
  • místo výkonu práce: Vysočina + Evropa