VÝROBNÍ TECHNOLOG

Neaktivní nabídka

33000 - 43000 Kč

Jste strojař, který hledá novou výzvu? Máte zkušenosti s obráběním? Chcete se podílet na nových projektech? Pokud ANO, pak hledáme právě Vás! Využijte této příležitosti a přihlaste se na výběrové řízení na pozici: VÝROBNÍ TECHNOLOG (33 - 43.000,- KČ)

Pracovní náplň

  • Technická příprava obrábění
  • Plánování oprav linek
  • Dodržování technických předpisů
  • Vypracování a nastavování řídicích programů NC strojů
  • Zpracovávání technické dokumentace

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání, strojírenství zaměření
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Znalost technologie obrábění
  • Praktické zkušenosti na obdobné pozici alespoň 2 roky
  • Kreativní myšlení, zodpovědnost, samostatnost

Co nabízíme?

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Nadstandardní vzdělávání
  • Přístup k nejnovějším technologiím
  • Kariérní růst
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování

  • Místo výkonu práce: Telčsko