PRODUKTOVÝ MANAŽER - CNC

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

Máte technické vzdělání a domluvíte se anglicky? Pracoval/a jste již na pozici spojené s CNC stroji a nebojíte se komunikace se zákazníky? Hledáte různorodé a zajímavé pracovní uplatnění ve společnosti, která je špičkou ve svém oboru? Zaujala Vás pozice PRODUKTOVÝ MANAŽER/KA - CNC ve Středočeském kraji? Pak je tato pozice právě pro Vás! Významná, stabilní společnost hledá právě kolegu/kolegyni na pozici: PRODUKTOVÝ MANAŽER/KA – CNC (25 - 35.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Návrh technických řešení a podpora pro zákazníky
  • Vyhledávání klientů a zpracovávání nabídek
  • Práce s technickými výkresy
  • Prezentace a ukázka CNC strojů
  • Občasné cestování po České Republice

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Praxi v oblasti CNC strojů min. 2 roky
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Ochotu cestovat, aktivní přístup k práci

Co nabízíme?

  • Různorodou a zajímavou náplň práce
  • Pracovní příležitost ve firmě, která je jedničkou v oboru
  • Možnost vlastní seberealizace a organizace času
  • Šanci na profesní a osobní rozvoj
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Místo výkonu práce: Středočeský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu electro@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu electro@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.
Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky.
Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním obchodních sdělení dle § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centre a zapůjčování THP pracovníků.
Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.