TECHNOLOG OBRÁBĚNÍ

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

Máte bohaté zkušenosti v oblasti obrábění a hledáte uplatnění ve stabilní společnosti? Chcete pracovat pro špičku ve svém oboru? Pak nehledejte dál a pošlete nám svůj životopis! Mezinárodní strojírenská společnost přijme do svého týmu šikovného kolegu/kolegyni na pozici: TECHNOLOG OBRÁBĚNÍ (30 - 40.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Výběr vhodných/nových technologií v oblasti obrábění
  • Zavádění nových technologií do výroby
  • Zpracování veškerých podkladů a cenových návrhů
  • Komunikace s ostatními odděleními
  • Tvorba technologických postupů pro nástrojárnu

Co požadujeme?

  • SŠ/ VŠ vzdělání - strojírenství
  • Prokazatelné zkušenosti na obdobné pozici - podmínkou
  • Alespoň základní znalost anglického jazyku
  • Schopnost orientace v technické dokumentaci
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Závodní stravování
  • Jazykové kurzy
  • 13. mzdu

  • Místo výkonu práce: Jindřichův Hradec