STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ - STROJÍRENSTVÍ

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

Máte zkušenosti v oblasti nákupu? Orientujete se ve strojírenství a výkresové dokumentaci? Ovládáte anglický jazyk? Pak je tato pozice právě pro Vás! Společnost působící v oblasti strojírenství obsazuje pozici STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ (30-45.000,-Kč)

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za tvorbu nákupní strategie
  • nákup především hutního materiálu
  • vyhledávání nových dodavatelů
  • vyjednávání s dodavateli z celého světa
  • provádění kontrolních auditů
  • hledání cest ke snižování nákladů a optimalizaci procesů

Co požadujeme?

  • praxi v oblasti nákupu
  • pokročilou znalost anglického jazyka
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • orientaci ve výkresové dokumentaci
  • pokročilou znalost MS Excel
  • samostatnost a výborné komunikační schopnosti

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní společnosti
  • přátelský kolektiv
  • možnost osobního a profesního rozvoje
  • telefon, notebook
  • stravenky
  • místo výkonu práce: Praha, Brno, Hodonín (záleží na preferenci kandidáta)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.