SAMOSTATNÝ PROJEKTANT SILNIC

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Chcete pracovat pro stabilní českou společnost sídlící v Brně? Hledáte práci jako Projektant silnic? Máte praxi v oboru, nebo jste absolventem VŠ - dopravní stavby? Pak hledáme právě Vás! Tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Brněnská společnost zaměřená na architektonické a inženýrské činnosti a související technické poradenství hledá kolegu na pozici: SAMOSTATNÝ PROJEKTANT SILNIC (30-35.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Samostatné projektování silnic
  • Spolupráce s manažerem projektu a dalšími
    odborníky
  • Konzultační činnost s investory, členy týmu nebo
    dalšími externími odborníky
  • Jednání s úřady nebo zajišťování vyjádření správců
    inženýrských sítí
  • Promítání jednání do výsledného projektu

Co požadujeme?

  • VŠ - dopravní stavby (příp. SŚ s delší praxí)
  • Praxi na zmiňované pozici
  • Znalost práce v programu Bentley (příp. CAD)
  • Zaslání ukázky dosavadní práce (výkresů apod.)
  • Logické myšlení

Co nabízíme?

  • Práci pro stabilní českou společnost
  • Kompletní zaškolení, zapracování
  • Notebook, telefon
  • Příspěvek na stravování
  • Motivující finanční ohodnocení

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.