SPECIALISTA ÚDRŽBY

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

Máte vzdělání v oboru elektro? Pracoval/a jste již na pozici spojené s údržbou ve výrobě a diagnostikou závad? Nevadí Vám pracovat ve vícesměnném provozu? Láká Vás pozice ELEKTROÚDRŽBÁŘ v Jihomoravském kraji? Pak je tato pozice právě pro Vás! Stabilní, mezinárodní výrobní společnost hledá do svého týmu nového kolegu na pozici: SPECIALISTA ÚDRŽBY (25-35.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Údržba a analýza závad u zařízení
  • Provádění preventivních prohlídek
  • Servis výrobních strojů
  • Evidence provedených oprav a prohlídek
  • Práce v 3směnném provozu

Co požadujeme?

  • Vzdělání v oboru elektro
  • Platnou vyhlášku č. 50/78 Sb. § 6
  • Orientaci v řídících systémech strojů
  • Praxi na obdobné pozici min. 1 rok
  • Ochotu pracovat v 3směnném provozu

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci v mezinárodní a významné společnosti
  • Šanci realizovat své nápady a řešení
  • Finanční odměny a bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost kariérního růstu
  • Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu electro@acjobs.cz.