ELEKTROMECHANIK V JEDNOSMĚNNÉM PROVOZU

25000 - 29000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Jste vyučen v oblasti elektra, máte praxi na pozici elektromechanika a platnou vyhlášku 50 sb. §6? Chcete spolupracovat na projektech pro zahraniční zákazníky a pracovat na jednu směnu? Umíte pracovat s elektro schématy? Hledáme právě Vás! Mezinárodní společnost, působící v okrese Ústí nad Orlicí, hledá do svých řad kandidáta na pozici ELEKTROMECHANIK V JEDNOSMĚNNÉM PROVOZU.

Pracovní náplň

  • Spolupráce při výrobě rozvaděčů
  • Práce v zakázkové výrobě
  • Práce na projektech pro zahraniční zákazníky
  • Kontrola dle schématu

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ elektrotechnického zaměření
  • Platnou vyhlášku 50 sb. §6
  • Manuální zručnost
  • Samostatnost a týmového ducha

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby

  • Místo výkonu práce je v okrese Ústí nad Orlicí

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.