ELEKTROMECHANIK – ÚSTECKOORLICKO

Neaktivní nabídka

20000 - 23000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Máte SŠ vzdělání v oblasti elektrotechniky a vyhlášku 50 sb. §5? Jste manuálně zručný a chcete pracovat v zakázkové výrobě na projektech pro zahraniční zákazníky? Vítáte možnost práce na jednu směnu a hledáte perspektivní společnost, která je ideální pro start Vaší kariéry? Zašlete nám Vás životopis. Mezinárodní výrobní společnost, působící v okrese Ústí nad Orlicí, hledá do svých řad kandidáty na pozici ELEKTROMECHANIK.

Pracovní náplň

  • Podílení se na výrobě rozvaděčů
  • Spolupráce na projektech pro zahraniční zákazníky
  • Kooperace v rámci výrobního týmu
  • Práce se schématy

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ v oblasti elektra
  • Vyhlášku 50/78 sb. §5
  • Zájem o elektrotechnickou výrobu
  • Samostatnost a ochotu učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Práci na jednu směnu
  • Pozici vhodnou pro absolventy
  • 5 týdnů dovolené

  • Místo výkonu práce je v okrese Ústí nad Orlicí

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.