PROJEKTOVÝ MANAŽER S AJ/NJ

Neaktivní nabídka

35000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Jste absolventem střední nebo vysoké školy se zaměřením na elektrotechniku? Domluvíte se anglicky nebo německy a chcete zaměstnání, kde budete jazyk rozvíjet a vylepšovat? Máte zkušenosti s vedením projektů ve výrobní společnosti? Pak budete pravděpodobně kandidát, kterého hledáme! Mezinárodní rostoucí společnost zaměřená na elektrotechniku Vás ráda přijme do svých řad na pozici: PROJEKTOVÝ MANAŽER S AJ/NJ

Pracovní náplň

  • řízení procesu výroby
  • komunikace se zákazníky
  • tvorba cenových nabídek
  • komunikace v rámci společnosti
  • navržení technologických postupů

Co požadujeme?

  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • anglický nebo německý jazyk na pokročilé úrovni
  • zkušenosti s vedením kolektivu
  • výborné organizační a komunikační schopnosti
  • spolupráce s týmem technologů

Co nabízíme?

  • motivující finanční hodnocení
  • přátelský kolektiv a moderní pracovní prostředí
  • příspěvek na volnočasové aktivity
  • zaměstnání v jednosměnném provozu
  • příspěvek na ubytování
  • místo výkonu práce: okres Ústí nad Orlicí