KOORDINÁTOR VÝROBY S ANGLIČTINOU

Neaktivní nabídka

70000 - 90000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Máte dokončené středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání a zkušenosti s vedením výroby? Zvládnete se domluvit anglicky nebo německy? Hledáte ve svém životě novou pracovní výzvu, kde budete mít prostor ukázat, co ve Vás je! K Vaší i naší spokojenosti stačí jediné! Zaslat svůj životopis na níže uvedený kontakt! Máme pro Vás totiž pozici, která se těžko odmítá! KOORDINÁTOR VÝROBY S ANGLIČTINOU

Pracovní náplň

  • koordinace a vedení výroby
  • plánování cílů jednotlivých částí výroby
  • řízení procesů
  • motivace podřízených
  • spolupráce napříč celou firmou

Co požadujeme?

  • min. středoškolské vzdělání
  • anglický nebo německý jazyk na pokročilé úrovni
  • praxi na podobné pozici
  • schopnost motivovat své podřízené
  • proaktivní přístup, průbojnost, nadšení pro svou práci

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní prosperující společnosti
  • výkonností prémie dle odvedené práce
  • služební telefon a notebook
  • 5 týdnů dovolené
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • místo výkonu práce: okres Hradec Králové