ÚČETNÍ – VÝROBNÍ SPOLEČNOST

Neaktivní nabídka

23000 - 27000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Máte ekonomické vzdělání a ovládáte anglický jazyk? Orientujete se v účetních standardech a daňových předpisech? Jste komunikativní a chcete se stát součástí menší moderní společnosti? Zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní společnost, působící v okrese Pardubice, hledá do svých řad kandidáty na pozici ÚČETNÍ – VÝROBNÍ SPOLEČNOST.

Pracovní náplň

  • Vedení účetnictví zahraniční pobočky
  • Komunikace s bankou
  • Reportování vedení společnosti
  • Účtování DPH

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ ekonomického zaměření
  • Znalost mezinárodních účetních standardů
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Znalost práce v systému SAP – výhodou

Co nabízíme?

  • Zázemí moderní, mezinárodní společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Možnost intenzivně využívat anglický jazyk
  • Příspěvek na stravování

  • Místo výkonu práce je v okrese Pardubice