NÁKUPČÍ ELETRO KOMPONENTŮ S AJ

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Máte zkušenosti s nákupem elektro komponentů? Jste technicky zdatní? Nemáte problém vést jednání v angličtině? Chcete svou kariéru spojit s mezinárodní firmou, která je na trhu již 16 let? Odpovězte na tento inzerát! Mezinárodní výrobní společnost sídlící v Pardubickém kraji hledá posilu na pozici: NÁKUPČÍ ELETRO KOMPONENTŮ S AJ

Pracovní náplň

  • Nákup elektro a strojních komponent
  • Spolupráce s výrobním a vývojovým oddělením
  • Zajištění smluvních podmínek s dodavateli
  • Zajištění i nových dodavatelů
  • Správa dat v interním systému

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání technického zaměření (ideálně elektro)
  • Komunikativní znalost angličtiny – úroveň B2 – denní komunikace
  • Praxi v nákupu – min. 2 roky
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Znalost programu SAP a 2D/3D programů

Co nabízíme?

  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Závodní dotované stravování
  • Jazykové kurzy
  • Relokační balíček
  • Příspěvek na volnočasové aktivity

  • Místo výkonu práce: okres Pardubice