TECHNOLOG S AJ - PLASTY

Neaktivní nabídka

25000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Středočeský kraj

Máte SŠ/VŠ technického zaměření a zkušenosti z oblasti technologie plastů? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Mezinárodní společnost hledá do svého týmu kolegu/-yni na pracovní pozici: TECHNOLOG S AJ - PLASTY

Pracovní náplň

  • tvorba technologických postupů v oblasti plastů (vstřikování, vyfukování,lisování)
  • odpovědnost za nové nástroje
  • odpovědnost za schvalování výkresové dokumentace
  • aplikace vývojových trendů z oblasti plastů do výroby
  • inovace a zlepšovací procesy
  • návrh nových možností využití plastů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání obor strojírenství (či jiný technický obor)
  • praxe na obdobné pozici alespoň 2 roky
  • AJ – mírně pokročilá znalost
  • orientace v technické a výkresové dokumentaci
  • znalost FMEA, Poka-Yoke, Lean, 5S výhodou
  • znalost programu Catia

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní společnosti
  • možnost seberealizace
  • jazykové a odborné vzdělávání
  • zajímavé platové ohodnocení
  • příspěvek na penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce: Středočeský kraj