PODPORA ERP SYSTÉMU

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

Ovládáte dotazovací jazyk SQL? Mluvíte plynně anglicky a chcete nastavovat procesy i v zahraničí? Jste analytik se smyslem pro systematičnost? Potom jste právě tím člověkem, kterého hledáme na pozici: PODPORA ERP SYSTÉMU

Pracovní náplň

  • Podpora a správa finančního ERP a databází SQL
  • Nastavování procesů v rámci ČR i zahraničí
  • Analýza dat a řešení problémů pomocí vzdáleného přístupu
  • Komunikace na technické i netechnické úrovni
  • Tvorba reportů a manuálů, školení uživatelů

Co požadujeme?

  • Znalost dotazovacího jazyka SQL
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Analytické myšlení a systematičnost
  • Výhodou je zkušenost s ERP systémem
  • Výhodou znalost finančního sektoru

Co nabízíme?

  • Možnost zahraničních cest
  • Příspěvek na dojíždění
  • 5 týdnu dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • Závodní stravování
  • Podporu vzdělávání
  • Jazykové kurzy na pracovišti
  • Nové pracovní prostředí

    Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.