JAVA VÝVOJÁŘ PRO PROJEKT INTELIGENTNÍCH KŘIŽOVATEK

Neaktivní nabídka

35000 - 55000 Kč

Chcete pracovat pro dynamickou mezinárodní společnost v oblasti IT? Máte dobrou znalost anglického jazyka? Umíte programovat v jazyku Java a máte zkušenosti s webovými aplikacemi? Pokud ano, neváhejte poslat svůj životopis! JAVA VÝVOJÁŘ PRO PROJEKT INTELIGENTNÍCH KŘIŽOVATEK

Pracovní náplň

  • Návrh a realizace řešení v jazyce Java
  • Spolupráce s testery
  • Rozvoj funkčních a technických specifikací
  • Spolupráce s ostatními vývojáři (i v zahraničí)
  • Občasné služební cesty do zahraničí

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ v oboru IT nebo relevantní zkušenost
  • Min. 1 rok komerční praxe s vývojem v Javě
  • Výhodou je znalost C++
  • Znalost anglického jazyka
  • Komunikativnost, flexibilitu

Co nabízíme?

  • Přátelský kolektiv a zajímavé projekty
  • Stravenky, občerstvení na pracovišti
  • Jazykové kurzy, odborné kurzy
  • Zajímavá a pestrá práce
  • Práci v příjemném pracovním prostředí

  • Místo výkonu práce: Brno