KONZULTANT SAP

Je pro Vás zajímavá práce, kde využijete anglický jazyk? Máte zkušenosti se systémem SAP - SD? Zajímáte se o oblast automotive? Chtěl/a byste pracovat v prostředí mezinárodní firmy? Tak hledáme právě Vás! Konzultant SAP – SD

Pracovní náplň

  • Konzultace a servis modulu SAP -SD
  • Práce v rámci mezinárodního týmu
  • Customizace a analýza produktu
  • Příprava workshopů pro klienta

Co požadujeme?

  • Vzdělání VŠ/SŠ
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Zkušenost se SAP variant konfigurátorem
  • Zkušenost z oblasti automotive
  • Ochota cestovat do zahraničí

Co nabízíme?

  • Home office až 3 dny v týdnu
  • Možnosti jazykových kurzů a odborných certifikací
  • Příjemné pracovní prostředí mezinárodní firmy
  • Propracovaný systém Kafeterie

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.