DĚLNÍK VE VÝROBĚ (14 – 17.000,- Kč)

Chcete pracovat pro mezinárodní společnost, která roste a nemá o zakázky nouzi? Jste manuálně zručný a rád byste pracoval v jednosměnném provozu? Vyhovuje Vám rodinná atmosféra ve společnosti, která pro své zaměstnance pořádá vánoční a letní večírky? Tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis!!! Mezinárodní výrobní společnost z Břeclavi zabývající se výrobou venkovních žaluzií nabízí zajímavou a motivující práci v příjemném kolektivu na různá stanoviště na pozici: DĚLNÍK VE VÝROBĚ (14 – 17.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Přiřazení na konkrétní stanoviště dle zručnosti a zkušeností např.:
  • Obsluha pily pro řezání AL profilů
  • Manuální montáž a kompletace krycích kastlíků z hliníkových profilů
  • Obsluha strojního zařízení pro tvarování geometrie lamel z hliníkových pásek
  • Kompletace a nastavení žaluzií před montáží

Co požadujeme?

  • Vzdělání – minimálně vyučen (u obsluhy tvarovací linky vzdělání v oboru strojní zámečník, znalost PC/ERP výhodou)
  • Zkušenosti z kusové/sériové výroby a manuální práce výhodou (ne podmínkou)
  • Svědomitost, spolehlivost, ochota a schopnost učit se novým věcem, schopnost pracovat samostatně
  • Práce dle pokynů nadřízeného a potřeb výroby
  • Pozice je vhodná pro muže i ženy

Co nabízíme?

  • Docházkový bonus 500,- Kč měsíčně do sociálního fondu
  • Mzdový růst po zaučení a dle kvality odváděné práce
  • Pololetní odměny
  • Dotované závodní stravování (55%)
  • Jednosměnný provoz
  • Práce na hlavní pracovní poměr, doba určitá s možností prodloužení na neurčito
  • Nástupní plat od 14 000,- do 17 000,- Kč dle pozice
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Břeclav, Kostice

  • Kontakt:
  • Jana Libišová
  • Jana.libisova@woundwo.cz, tel. č.: 515 150 563

  • Miroslav Hamada
  • Miroslav.hamada@woundwo.cz, tel. č.: 721 419 544

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu tobolkova@acjobs.cz.