SPECIALISTA PRO MOBILNÍ A WEBOVÉ APLIKACE

Neaktivní nabídka

50000 - 80000 Kč

Máte zkušenosti s mobilními či webovými aplikacemi, jejich podporou a správou? Máte zkušenost v rámci project managementu? Domluvit se anglicky pro Vás není problém? Chcete se podílet na rozvoji mezinárodní společnosti? Zašlete mi svůj životopis ještě dnes! SPECIALISTA PRO MOBILNÍ A WEBOVÉ APLIKACE

Pracovní náplň

  • Podpora firemních webových stránek
  • Správa mobilních aplikací
  • Zlepšování systémových řešení
  • Zpracování požadavků obchodních partnerů
  • Spolupráce s týmem architektů a vývojářů

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v oboru IT, ekonomie
  • Zkušenosti s mobilními a webovými aplikacemi
  • Znalost podnikových aplikací
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Zkušenosti v rámci project managementu výhodou

Co nabízíme?

  • Práce na zahraničních projektech
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na stravování
  • Mobilní telefon s příspěvkem na tarif
  • Možnost zahraničních cest

  • Místo pracoviště: Olomoucký kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.