VEDOUCÍ SPECIALISTA NÁKUPU

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Hledáte práci na vedoucí pozici? Máte zkušenosti v oblasti nákupu? Jste rádi na cestách? Pak je tato pozice určena právě Vám! Mezinárodní společnost působící v automobilovém průmyslu obsazuje pozici SPECIALISTA NÁKUPU

Pracovní náplň

  • vedení týmu podřízených pracovníků v rámci přidělené komodity
  • nastavování strategií a plánů
  • zodpovědnost za svěřený rozpočet
  • vyhledávání nových dodavatelů, vyjednávání s nimi, uzavírání smluv
  • komunikace s vedením společnosti, reportování
  • neustálé sledování vývoje trhu

Co požadujeme?

  • vzdělání bakalářského stupně a vyšší
  • prokazatelnou praxi v oblasti nákupu (automotive výhodou)
  • znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni (znalost dalších jazyků výhodou)
  • schopnost čtení výkresové dokumentace
  • řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
  • ochotu cestovat v rámci ČR i zahraničí

Co nabízíme?

  • zázemí mezinárodní stabilní společnosti
  • možnost osobního a profesního růstu
  • flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • místo výkonu práce: Vysočina (okres Žďár nad Sázavou)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.