MANAŽER PRO KLÍČOVÉ ZÁKAZNÍKY

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

Hledáte novou pracovní výzvu v oblasti obchodu? Máte zkušenosti jak s vyhledáváním nových zákazníků tak s péčí o ty stávají? Hovoříte anglicky nebo německy? Pak hledáme právě Vás! Společnost působící v oblasti elektro rozšiřuje svůj tým o pozici MANAŽER PRO KLÍČOVÉ ZÁKAZNÍKY (30.-50.000,-)

Pracovní náplň

  • Budování a podpora obchodních vztahů
  • Rozvíjení obchodních příležitostí na trhu, vyhledávání nových zákazníků
  • Prezentace produktů zákazníkům
  • Sledování aktuálních trendů na trhů a potřeb zákazníků
  • Administrativa spojená s jednotlivými obchodními případy
  • Reportování

Co požadujeme?

  • Technické znalosti nabyté vzděláním nebo praxí (ideálně v oboru elektro/strojírenství)
  • Praxi na obchodní pozici
  • Pokročilou znalost anglického NEBO německého jazyka
  • Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Ochotu cestovat v rámci ČR, Slovenska (občasně Itálie, Německo)

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Automobil i pro soukromé účely
  • Mobilní telefon a notebook
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost práce formou home office
  • Místo výkonu práce: Vysočina (jižně od Jihlavy)